Обрати сторінку

Про ліцей

 

Інформація щодо КЗО «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю»

 

Наш ліцей

Про нас

 • Назва – Комунальний заклад освіти “Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю”.
 • Скорочена назва – ДОЛІФМП.
 • Вартість навчання – безкоштовне.
 • Рік заснування – 1998.
 • Мова навчання – українська.
 • Гуртожиток – є власний гуртожиток, розрахований на 54 місця (на 01.09.21 зайнято 33 місця, вільних – 21). Проживання учнів ліцею в гуртожитку безкоштовне.
 • Всі учні ліцею забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням.
 • Гімн ліцею можна прослухати тут. Презентацію про ліцей можна переглянути тут. Відеоролік – тут. Презентацію про гуртожиток ліцею можна переглянути тут. Герб ліцею – тут

ДОЛІФМП було створено у 1998 році за інціативою провідних вчених та викладачів при  Дніпропетровському державному університеті (зараз це Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара) для того, щоб в ньому мали змогу навчатися діти Придніпров’я, незалежно від того, мешкають вони в місті чи в селищі. ДОЛІФМП – це провідний навчальний заклад в Дніпроперовській області, який забезпечує фундаментальну фізико-математичну освіту для талановитої молоді з мето навчання в ньому дітей Придніпров’я (відкриття ліцею у 1998 р.).

Наш ліцей

Гуртожиток

Ліцей існує вже 25 роки! 

 

Наш ліцей відрізняється від інших навчальних закладів тим, що веде активну наукову діяльність. Кожен учень протягом року працює над творчо-пошуковою роботою, відвідує секції Малої академії наук та захищає свою роботу на конкурсі МАН. За ініціативою губернатора Дніпропетровської області переможці обласного конкурсу МАН нагороджуються стипендіями протягом року.

Переможці

Наші переможці

Про ефективність роботи ліцею свідчать перемоги учнів в різних олімпіадах, конкурсах, турнірах за всі роки існування ліцею. Ознайомитись з інформацією щодо участі учнів в різних заходах можна тут.

Олімпіади

Переможцями IV етапу Всеукраїнських олімпіад ліцеїсти ставали 100 разів, 5 з них були запрошені на відбірково-тренувальні збори до Міжнародної математичної олімпіади. В 2009 році випускниця 11 класу стала призером Міжнародної олімпіади з біології. В 2009 році учень ліцею  стала протримав диплом ІІ ступеню на Міжнародній олімпіаді “Наука про Землю”. У 2014 році учень нашого ліцею виборов бронзову нагороду на Міжнародній олімпіаді з інформатики. Призери міжнародних олімпіад представлені на світлині.

Вже декілька років ліцеїсти отримують дипломи І степеня Всеукраїнських математичних олімпіад. 

Інтернет-олімпіади

Ліцеїсти ставали переможцями та призерами Всеукраїнських Інтернет-олімпіад з математики, Російської Соросівської олімпіади, Міжнародного математичного турніру міст, Київського міжнародного математичного фестивалю, Регіональної фізико-математичної олімпіади Московського фізико-технічного інституту, комплексної олімпіади “Турнір чемпіонів”, Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, обласного конкурсу „Мирний космос, „Крок до зірок”, „Ми – діти галактики”, міжнародного конкурсу “Людина і космос”.

Наукові роботи

Переможцями фінального етапу Всеукраїнських конкурсів захистів наукових робіт учнів ліцеїсти ставали 63 рази.  В останні роки ліцеїсти показують найвищий рівень науково-дослідницьких робіт на Всеукраїнських конкурсах-захистах з МАН. Всі ці учні отримують іменні Президентські стипендії.

Міжнародні конкурси

Щорічно ліцеїсти беруть участь у Міжнародному конкурсі «Кенгуру» (світлина тут) і у Міжнародному конкурсі «Левеня», показуючи найкращі результати.

Переможці обласних олімпіад

Переможці IV етапу Всеукраїнських олімпіад

Переможці фінального етапу Всеукраїнських конкурсів захистів наукових робіт

Переможці обласних конкурсів захисту МАН

Співпраця

Друзі ДОЛІФМП

 • Ліцей тісно співпрацює з факультетами та структурними підрозділами Дніпровського національного університету. Перш за все механіко-математичним, Центром довузівської підготовки, факультетом фізики, електроніки та комп’ютерних систем, фізико-технічним інститутом, факультетом прикладної математики, геолого-географічним факультетом, Палацом спорту, бібліотекою, Палацом студентів ДНУ
 • Ліцей підтримує творчі стосунки з провідними фізико-математичними ліцеями інших регіонів, зокрема Українським фізико-математичним ліцеєм (м. Київ), Києво-Печерським ліцеєм №171 «Лідер» (м. Київ), Львівським фізико-математичним ліцеєм (м. Львів), Ліцеєм № 28 міста Запоріжжя, Фізико-математичним ліцеєм №27 міста Харкова, Рішельєвським ліцеєм міста Одеси, Технічний ліцеєм міста Херсона.
 • У межах регіону активне співробітництво відбувається з Дніпродзержинським технічним ліцеєм, Ліцеєм науково-природничного навчання (м. Жовті Води), Жовтневим ліцеєм (м. Кривий Ріг), Обласним ліцеєм для сільскої молоді (м. Кривий Ріг), Ліцеєм інформаційних технологій (м. Дніпро), Медичним ліцеєм-інтернатом «Дніпро»( м. Дніпро).
 • На базі ДОЛІФМП проведені семінари: «Система скоординованої роботи науковців ДНУ і вчителів математики педколективу ДОЛІФМП» (відп. від ДОІППО Келесіді В.П), «Робота педколективу ДОЛІФМП з обдарованими, творчопрацюючими учнями» (відп. від ДОІППО Харлаш Л.М., Ватковська М.)

Контакти

Навчальний корпус:

Дніпро,
провулок Науковий, 13.
(093) 650-74-11,

приймальна, з 9.00 до 16.00 (понеділок - п'ятниця)

E-mail:

Пансіон:

Дніпро,
вул. Ірпінська, 9а