Обрати сторінку

Галерея

Життя ДОЛІФМП у фотографіях.

 

        2023-2024 навчальний рік

ДОЛІФМП – 25 років!!!

25 років промайнули як одна мить. Рівно стільки ж разів перший дзвоник лунав на нашому подвір’ї, закликаючи ліцеїстів до здолання чергової висоти під назвою “знання”. І саме стільки ж разів він проводжав у далеку путь своїх уже дорослих дітей, які впевнено будували власне життя за межами ліцею. Усі ваші великі перемоги та маленькі невдачі, сумніви та радощі ми ділили навпіл, залишаючись однією родинолю.
Веселі свята, матрегати, походи розкривають кожного з вас по іншому. І нехай не завжди все виходило, але відчуття потрібностей, необхідності завжди підтримувало вогник бажання рухатись далі, незважаючі ні на що.24 випуски – це багато чи мало? Усе в цьому світі відносно. Хотілось би згадати кожен випуск, який був по-своєму унікальним.
Але всі ви залишаєтесь у нашій пам’яті отими безтурботними бешкетниками, яким усе було цікаво, які довіряли нам свої маленьки, але дуже важливі для вас таємниці. Погортаймо двадцятичотирьохрічний альбом наших випусків!
Звичайно, 25 років для Всесвіту – це лише мить. А для нас – це ціле життя, яке має продовжуватись, до лише знання здатні змінити цей Всесвіт, частиною якого є наш улюблений ліцей!

Учитель! Скільки тепла, відповідальності, інтелекту, людяності таїться в цьому слові. Ми пишаємось своїми вчителями та працівниками, адже саме від них залежить клімат, взаємостосунки, результативність ліцею. У постійному творчому пошуку вони знаходять щось нове, креативне у зрозумілих усім речах. Тим самим спонукаючи своїх учнів ніколи не зупинятись на досягнутому, бо життя – це постійний пошук.Саме воно іноді дуже безжальне, забираючи найкращих, найрідниших серцю людей. Але саме воно і зводить нас із новими людьми, які згодом стають рідними.
Виховувати нове покоління – дуже відповідальна річ, а тому саме обрані люди стають учителями. Тими, хто має свою думку, підтверджену знаннями, свою позицію, незмінну ні за яких обставин і, звичайно, велику душу, яка здатна все зрозуміти, пробачити, підтримати і бути дороговказом у складному вирії життя.

 

 

 

Вітання з ювілеєм від учнів та випускників ліцею

Ми завжди будемо пам’ятати першого директора ліцею – ПОЛЯКОВА ОЛЕГА ВОЛОДИМИРОВИЧА

Згадаємо хвилиною мовчання всіх, хто пішов з життя

        2021-2022 навчальний рік

“Навчальне тренування з евакуації”. 

“Обери життя”. 

Урок медіаграмотності. 

  День єднання. 

  Інженерний місяць.  

  Інженерний місяць. КВВ серед учнів 8 класу. 

  Інтерактивний воркшоп з кібергігієни від центра медіааналітики Cyber Media Track. 

  Зустріч з представниками навчального батальйону загальновійськового полігону Черкаського гарнізону

  Заняття з пожежної безпеки

  Світлини з І репетиції математичної регати

  Колектив ДОЛІФМП на Святі Державного Прапора

  Літо 2021  року у «Перлині Придніпров’я»

2020-2021 навчальний рік

Всеукраїнська математична олімпіада 

2013-2014 навчальний рік

Контакти

Навчальний корпус:

Дніпро,
провулок Науковий, 13.
(093) 650-74-11,

приймальна, з 9.00 до 16.00 (понеділок - п'ятниця)

E-mail:

Пансіон:

Дніпро,
вул. Ірпінська, 9а