Обрати сторінку

Прийом до комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат  фізико-математичного профілю» (далі Ліцей), здійснюється на конкурсній основі з обов’язковим проведенням конкурсних  випробувань  з математики та фізики.

Документи приймаються від учнів 7-9 класів, які є мешканцями Дніпропетровської області, міста Дніпро та внутрішньо переміщених осіб.

Конкурсні вступні випробування

19 липня 2024 року – в онлайн-форматі відбудуться конкурсні випробування для дітей об’єднаних територіальних громад Дніпропетровської області, міста Дніпро та внутрішньо переміщених осіб.

Прийом документів

з 24 червня по  18 липня  2024 року.

У зв’язку із запровадженням воєнного стану в Україні абітурієнти можуть подавати документи у сканованій формі на електронну пошту Ліцею:

dolifmp.adm@gmail.com

Для участі у конкурсі необхідно подати до конкурсної комісії до 18.07.2024 року наступні документи:

  • заяву на ім’я директора Ліцею, яка заповнюється одним з батьків, опікуном, іншим законним представником, родичем учня в електронному вигляді – заповнення google-форми: https://forms.gle/MRjcp1m6F86YygVP8
  • копію документа, що посвідчують особу здобувача освіти (копію свідоцтва про народження дитини або копію паспорта (ID  карта) – з 14 річного віку);
  • довідка (витяг) з місця реєстрації здобувача освіти або довідку ВПО.

Ознайомитися з інформацією щодо вступу в Ліцей

2024/2025 навчальний рік можна:

  • на сайті: https://dolifmp.dp.ua/ у розділі «Абітурієнту»;
  • за телефоном  (093) 650 74 11.

Ми у Facebook:
https://www.facebook.com/dolifmp.kzo