ДОЛІФМП :: Заходи безпеки

http://dolifmp.dp.ua/?id=202
Надрукувати сторінку

Протидія булінгу

Наказ "Про організацію роботи в ліцеї-інтернаті щодо протидії булінгу, запобігання насиллю над дітьми та попередження жорстокого поводження з ними"

План заходів щодо протидії булінгу запобігання насиллю над дітьми та попередження жорстокого поводження з ними

Як побороти булінг: інструкція для дітей, батьків і вчителів

Заходи безпеки. Протидія COVID-19.

 

 

Шановні ліцеїсти та батьки!

Вітаємо вас з початком  2020 - 2021 навчального року.

Нас чекає досить незвичний навчальний рік, в якому всім нам доведеться працювати в новому режимі. А тому просимо взяти до уваги наступне:

1.     Протягом карантину вхід до ліцею/гуртожитку дозволений тільки учням, вчителям та персоналу школи. Батькам, бабусям, дідусям з початком навчального року вхід до закладу заборонено.

2.     На вході до ліцею/гуртожитку, на поверхах ми розмістили санітайзери. Розкажіть своїм дітям про необхідність обробляти руки антисептиком після вулиці, користування туалетом тощо.

3.     Під час перерв всі учні повинні ходити в захисних масках (респіраторах), на уроках захисні маски (респіратори) дозволяється знімати.

  • Зміна масок повинна відбуватися кожні 3 години. Якщо у дітей будуть захисні маски (респіратори)  багаторазового використання, то потурбуйтесь про герметичний пакетик (zip-пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в ліцею/гуртожитку розміщено спеціальні урни з відповідним написом.

4.     Вчителям та персоналу ліцею/гуртожитку щоранку будуть проводити температурний скринінг. У здобувачів освіти кожен урок буде розпочинатися із опитування щодо їхнього стану здоров’я.

  • У разі поганого самопочуття учень повинен повідомити про це куратора або вчителя-предметника, у якого проходить урок.
  • Дуже просимо вас: перед виходом із дому проведіть термометрію у своєї дитини, оцініть стан її здоров’я і ні в якому разі не відпускайте до ліцею/гуртожитку з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем.
  • Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації щодо стану здоров’я дитини!

5.     У приміщенні ліцею/гуртожитку нанесені дистанційні мітки.

6.     Для обіду (на великій перерві)  в їдальні для кожного класу відведений окремий час.

Ми дуже стараємось створити для наших дітей безпечні умови і сподіваємося на Вашу підтримку та допомогу. Давайте попрацюємо разом, щоб перебування дітей в ліцею/гуртожитку було цікавим, корисним і, головне, здоровим!

З повагою,

адміністрація ДОЛІФМП

Copyright © 2008 - 2010 ДОЛІФМП