ДОЛІФМП :: анонс

http://dolifmp.dp.ua/?id=198
Надрукувати сторінку

Анонс

ДО УВАГИ!!!

Новий сайт ліцею знаходиться за адресою: http://www.dolifmp.inf.ua/

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29 березня. До відома абітурієнтів та їхніх батьків (роздрукувати)

Комунальний заклад освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю» запрошує дітей, які хочуть вступити до восьмого класу та захоплюються математикою, фізикою та інформатикою. 

Учні ліцею-інтернату здобувають безкоштовну якісну освіту. Отримують безкоштовне гаряче харчування. Майбутніх ліцеїстів чекає цікаве навчання та дозвілля!

Без вступних іспитів до ліцею приймаються семикласники, які стали призерами ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад фізико-математичного профілю.

Прийом документів проводиться з 01 серпня до 22 серпня 2018 року

Вступні іспити відбудуться 08 червня 2019 року. Початок 9.00.

 Прийом документів проводиться   з 01.04.2019 року по 05.06.2019 року

  • В електронному варіанті (заповнення google-форми (заява для вступу) https://drive.google.com/open?id=1OXZUjm4mQvmAzP0rRfqQ9uiSjTRFzCJT4b8HiWznH4o; копія свідоцтва про народження (ID картка, витяг щодо реєстрації місця проживання);  довідка з місця проживання про склад сім’ї, 
  • В паперовому варіанті - заява для вступу; копія свідоцтва про народження (ID картка, витяг щодо реєстрації місця проживання); довідка з місця проживання про склад сім’ї; 1 тека для документів.

(за адресою: м. Дніпро, корпус №7 ДНУ ім. О. Гончара), як нас знайти: показано тут.

Адреса електронної пошти: dolifmp.kzo@gmail.com
Слідкуйте за оголошеннями на сайті www.dolifmp.dp.ua

 

Copyright © 2008 - 2010 ДОЛІФМП