Новини   Галерея  Корисні ресурси 
Наш ліцей 
Загальна інформація 
Наші досягнення 
Презентація 
Наші викладачі 
Абітурієнтам 
Як нас знайти 
Преса про ліцей 
Статут 
Ліцензування 
Державні закупівлі 
Творчість 
STEM 
Поезія 
Відео 
Корисно! 
Батькам про Ліцей 
Завдання на канікули 
Документи 
анонс 

Контакти

Навчальний корпус:
Дніпро,
провулок Науковий, 13.
(056) 789-21-06

Гуртожиток:
Дніпро,
вул. Абхазька, 9а
(056) 776-82-16

e-mail:

dolifmp.kzo@gmail.com

Всеукраїнська Олімпіада юних математиків - 2010

В Полтаві відбулася всеукраїнська олімпіада з математики. Разом з ношою командою до Полтави було відряджено і нашого спеціального кореспондента Вадима Кімовича Кірмана.

День перший

Сьогодні наш перший день на олімпіаді. Все йде як завжди. Недовгий шлях до Полтави, нове місто, інтернат, де будуть проходити всі основні заходи. Сьогодні день відпочинку, але відчувається напруженість. Відкриття в Полтавському педагогічному університеті, традиційний концерт. Відверто кажучи, концерт не дуже зацікавив. На відкритті запам’яталось висловлення Головижурі, який звернувся до учасників з проханням виконати програму по збільшенню кількості населення. Це мало саме пряме відношення до математики. Всі бачили, що Голова не в доброму настрої. Але він в нього покращився після фото сесії, де він позував перед камерою з нашою Іриною Григорівною. Можете все це побачити на світлинах.

День другий

Нарешті, все почалося. Ранок. Сонячний, тривожний. Всі прокинулися рано. Хвилювання приховати важко. Важка година очікування. Сніданок, після якого учасники переміщуються в навчальні аудиторії, де будуть відбуватися змагання. Розводимо наших дітей по аудиторіях. Бажаємо успіху. Далі чекати нам. Розбір завдань для керівників. Дуже важко сприймати, що розповідають. Всі думки: “Як там наші діти?”. Чекаємо біля виходу дітей. Найскладніші хвилини! Тиск, мабуть, підвищується до максимуму. Це “момент истины”. Все, виходять. Настрій різний. Після обіду - розбір завдань. На жаль, багато помилок і промахів. Треба робити вигляд, що все нормально! Завтра буде краще. Ми впевнені в тому. Після вечері відпочинок. На світлинах можна побачити як проходить. А навколо - чудове місто. Ми ще його не бачили, а шановний Василь Васильович з Чернігова сьогодні фотографував. З нашого вікна просто фантастичний пейзаж…

День третій

Сьогодні був фактично останній день змагань. Завтра апеляції, але основне вже позаду. Пишу цей репортаж, годинник показує 22.13. Результатів ми ще не знаємо. Точніше знаємо лише ті оцінки, які поставили самі собі. Зранку, під час сніданку будуть вже відомі попередні результати журі. Так що чекаємо. На жаль, зрозуміло, що високих результатів, скоріше за все, не буде. Це показує попередня наша перевірка. Але завжди сподіваємось на краще. Перша половина дня проходила звичайно. Сніданок, посадка в аудиторії, змагання, розбір завдань для керівників команд, аналіз помилок. А потім була екскурсія, легендарна Диканька, місця, де панував славетний рід Кочубеїв. Вечеряли в ресторані, в залі з каміном. Спочатку був салатик, потім риба, потім картопля з м’ясом, думали, що тепер все. Але ні! Принесли галушки! Кожна галушка… Немає слів. Дивиться краще на світлинах. І не думайте, що на цьому вечеря закінчилась. Далі були млинці з сиром. Все, більше неможливо! “Мезиму” в нас не було…. Годинник показує 23.02. Результатів ми ще не знаємо.

День четвертий

Нарешті, день четвертий… Результати були відомі вже вночі. Стало остаточно зрозуміло, що командний виступ цього року був дуже невдалим. Перш за все, промах з одинадцятикласниками. Очікувались високі результати від Саші Козиненка, але друга задача першого дня, досить легка, стала для Саші вирішальною… Зранку розбір завдань, апеляції. Стає зрозумілим, що апелювання нічого не принесе, але намагаємось зачепитись хоча б за щось. І як не дивно, результат є. Учениця з восьмого класу, Наташа, апелює два бали і, як стає відомо пізніше, - стає призером. Головна ж подія сьогоднішнього дня – це похід в театр ляльок, де давали виставу. Враження наших олімпійців наводимо далі. Всі після вистави написали міні-твір. Просимо вчителів зарубіжної літератури зарахувати цей твір як атестаційну оцінку. Є над чим подумати.

              До головної -->

 Нагору    

Copyright © 2008 - 2013 ДОЛІФМП
Created by Gonta