Новини   Галерея  Корисні ресурси 
Наш ліцей 
Загальна інформація 
Презентація 
Наші викладачі 
Абітурієнтам 
Як нас знайти 
Преса про ліцей 
Творчість 
STEM 
Поезія 
Відео 
Корисно! 
Батькам про Ліцей 
Завдання на канікули 
Документи 
анонс 

Контакти

Навчальний корпус:
Дніпропетровськ,
провулок Науковий, 13.
(056) 789-21-06
(056) 776-55-24

Гуртожиток:
Дніпропетровськ,
вул. Абхазька, 9а
(056) 776-82-16

email:

dolifmp.kzo@gmail.com

Учасники очного туру

Підсумки заочного туру "Еврика -2012"

Підведені підсумки заочного туру. Опубліковані списки учасників очного туру. При виникненні питань щодо коректності даних у таблиці прохання зв’язатися з оргкомітетом. Прохання до учасників очного туру підтвердити свою участь у турнірі телефоном або e-mail dolifmp@dolifmp.dp.ua. План проведення очного туру опубліковано тут

Учасники очного туру


11 клас

1

Акімова

Сюзанна

Миколаївна

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

2

Андрєєв

Олександр

Владиславович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

3

Барабаш

Владислава

Валеріївна

Верхівцеве, Верхньодніпровський

4

Білик

Вадим

Олександрович

Лозуватка, П’ятихатський

5

Волков

Олексій

 

Кривий Ріг, Кривий Ріг

6

Ворошило

Євгенія

Едуардівна

Кринички, Криничанський

7

Герасименко

Сергій

Олександрович

Днiпродзержинськ, Днiпродзержинськ

8

Говоруха

Павло

Павлович

Синельникове, Синельниківський

9

Головко

Максим

Генадійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

10

Голушко

Вікторія

Володимирівна

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

11

Горбунов

Родіон

Олександрович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

12

Єфімов

Данило

Ігоревич

Новомосковськ, Новомосковський

13

Зелікман

Анна

Владиславівна

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

14

Зуєв

Дмитро

Олегович

Павлоград, Павлоградський

15

Ігнатенко

Наталія

Анатолівна

Дачне, Широківський

16

Ільченко

Марина

Валеріївна

Меліоративне, Новомосковський

17

Кістол

Роман

Андрійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

18

Ковтуненко

Наталія

Олександрівна

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

19

Коломоєць

Вікторія

Вікторович

Миролюбівка, Синельниківський

20

Косянчук

Анастасія

Вікторівна

Лозуватка, Криворізький

21

Кулаков

Михайло

Валерійович

Кривий Ріг, Кривий Ріг

22

Курганов

Микита

Дмитрович

Кривий Ріг, Кривий Ріг

23

Курочка

Сергій

Віталійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

24

Мінаєв

Павло

Євгенійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

25

Молибог

Ігор

Олегович

Новомосковськ, Новомосковський

26

Мурашка

Владислав

Костянтинович

Кривий Ріг, Кривий Ріг

27

Пивоваров

Олексій

Ігорович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

28

Присада

Юлія

Валеріївна

Кривий Ріг, Кривий Ріг

29

Пихтіна

Інна

Олександрівна

Кривий Ріг, Кривий Ріг

30

Ржемовський

Дмитро

Станіславович

Васильківка, Васильківський

31

Рибка

Антоніна

Сергіївна

Томаківка, Томаківський

32

Сафоненко

Аліна

Андріївна

Кривий Ріг, Кривий Ріг

33

Совгиренко

Тарас

Генадійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

34

Стукалова

Юлія

Олександрівна

Покровське, Нікопольський

35

Ткачик

Катерина

Дмитрівна

Кривий Ріг, Кривий Ріг

36

Третинко

Андрій

Віталійович

Петропавлівка, Петропавлівський

37

Хрипач

Валерія

Валеріївна

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

38

Чорнобривець

Яна

В’ячеславівна

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

39

Шаравара

Володимир

Володимирович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

40

Шевченко

Віталій

Сергійович

Орджонікідзе, Дніпропетровський

41

Ялова

Марія

Михайлівна

Кривий Ріг, Кривий Ріг

42

Яцура

Максим

Володимирович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

 


10 клас

1

Ананченко

Микита

Станіславович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

2

Бакусевич

Дмитро

Богданович

Воронове, Синельниківський

3

Бас

Іван

Костянтинович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

4

Василевський

Володимир

Серійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

5

Гриценко

Андрій

Михайлович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

6

Дзюба

Олена

Миколаївна

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

7

Жданова

Анастасія

Юріївна

Марганець, Марганець

8

Іванова

Кіра

Ігорівна

Павлоград, Павлоградський

9

Ковтун

Валентина

Вікторівна

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

10

Комаров

Єгор

Олегович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

11

Кушнір

Андрій

Володимирович

Діброва, Синельниківський

12

Літун

Вікторія

Андріївна

Губиниха, Новомосковський

13

Лозовський

Андрій

Сергійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

14

Матюхін

Євгеній

Володимирович

Тернівка, Тернівка

15

Михайлюк

Владислав

Юрійович

Орджонікідзе, Дніпропетровський

16

Носик

Наталія

Сергіївна

Чкаловка, Криворізький

17

Онул

Анастасія

Валеріївна

Павлоград, Павлоградський

18

Подвалюк

Олена

Григорівна

Чкаловка, Криворізький

19

Полтавський

Роман

Андрійович

Кривий Ріг, Кривий Ріг

20

Робота

Дмитро

Віталійович

Дніпровське, Верхньодніпровський

21

Савотченко

Кристина

Ігорівна

Кривий Ріг, Кривий Ріг

22

Сегеда

Олексій

Русланович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

23

Селіванов

Андрій

Андрійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

24

Тарасенко

Владислав

Вадимович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

25

Філь

Ксенія

Генадіївна

Томаківка, Томаківський

26

Фісун

Єгор

Владиславович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

27

Фоменко

Володимир

Андрійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

28

Храпов

Олег

Олегович

Покровське, Нікопольський

29

Шитиков

Родіон

Генадійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

30

Якименко

Катерина

Сергіївна

Вишетарасівка, Томаківський

31

Ярошевський

Сергій

Євгенович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ


9 клас

1

Акуленко

Анжела

Володимирівна

Синельникове, Синельниківський

2

Асламова

Маргарита

Сергіївна

Павлоград, Павлоградський

3

Біла

Ганна

Сергіївна

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

4

Бондаренко

Катерина

Сергіївна

Павлоград, Павлоградський

5

Вакарчук

Олексій

Михайлович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

6

Василенко

Кирило

Андрійович

Кривий Ріг, Кривий Ріг

7

Волкова

Руслана

Володимирівна

Губиниха, Новомосковський

8

Герасименко

Анастасія

Євгенівна

Орджонікідзе, Дніпропетровський

9

Гергіль

Аліна

 

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

10

Гомонов

Євген

Олександрович

Покровське, Нікопольський

11

Григоренко

Антон

 Миколайович

Покровське, Нікопольський

12

Гула

Жанна

Володимирівна

Гвардійське, Новомосковський

13

Іванова

Дар’я

Костянтинівна

Андріївка, Широківський

14

Касьянова

Антоніна

Василівна

Раївка, Синельниківський

15

Ковальчук

Олександр

Сергійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

16

Козаченко

Олександр

Сергійович

Андріївка, Верхньодніпровський

17

Кравець

Альона

Сергіївна

Павлоград, Павлоградський

18

Крат

Катерина

Олексіївна

Верхівцеве, Верхньодніпровський

19

Лісовецька

Анжела

Володимирівна

Орджонікідзе, Дніпропетровський

20

Лукащук

Микола

Олегович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

21

Максимович

Денис

Андрійович

Верхньодніпровськ, Верхньодніпровський

22

Малюк

Олександра

Олександрівна

Андріївка, Новомосковський

23

Москаленко

Юлія

Леонідівна

Губиниха, Новомосковський

24

Олійник

Давід

Сергійович

Підгородне, Дніпропетровський

25

Орел

Дар’я

Сергіївна

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

26

Пєня

Олександр

Романович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

27

Пророка

Владислав

Аркадійович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

28

Радіонова

Катерина

Вікторівна

Кривий Ріг, Кривий Ріг

29

Руденко

Дмитро

Олександрович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

30

Соболь

Сергій

Юрійович

Дніпровське, Верхньодніпровський

31

Суслова

Уляна

Сергіївна

Кривий Ріг, Кривий Ріг

32

Фесенко

Вероніка

Ігорівна

Павлоград, Павлоградський

33

Хижняк

Анастасія

Олексакндрівна

Котлярівське, Синельниківський

34

Хорольська

Анастасія

Олексіївна

Новомосковськ, Новомосковський

35

Шлом

Тетяна

Володимирівна

Павлоград, Павлоградський

36

Шуліков

Арсеній

Влпадиславович

Дніпропетровськ, Дніпропетровськ

Результати ВОМТ "Еврика-2012"

Переможці Відкритого обласного математичного турніру "Еврика-2012":

9 клас

І місце - Шуліков Арсеній

ІІ місце - Ковальчук Олександр, Орел Дар’я

ІІІ місце - Пєня Олександр, Олійник Давід

10 клас

І місце - Іванова Кіра

ІІ місце - Комаров Єгор, Селіванов Андрій

ІІІ місце - Фісун Єгор, Бас Іван, Ярошевський Сергій, Тарасенко Владислав

11 клас

І місце - Головко Максим

ІІ місце - Мінаєв Павло, Говоруха Павло

ІІІ місце - Ржемовський Дмитро, Яцура Максим, Курочка Сергій

 

Результати турниру можна переглянути тут

 Нагору    

Copyright © 2008 - 2013 ДОЛІФМП
Created by Gonta